^Догори

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронний щоденник

logo

Кращий у навчанні

best sm

Національна дитяча «гаряча лінія»

116111

Відеотека

video camera 5

Графік ЗНО-2019

Основна сесія
21 травня математика
23 травня українська мова 
і література
27 травня іспанська мова,
німецька мова,
французька мова
28 травня англійська мова
30 травня фізика
04 червня історія України
06 червня біологія
11 червня географія
13 червня хімія

Виховна робота

Тематичні виховні години

   З метою запобігання нещасних випадків та збереження здоров’я дітей у школі було організовано з 1-го по 11 класи ряд виховних годин на теми: «Обережно лід», «Твоє життя – твій вибір», «Як зберегти своє здоров’я», «Тютюн здоров’ю  не товариш».

   Класний керівник 2-В класу гімназії Гуцол Валентина Петрівна запросила на виховну годину працівника Понінківської пожежної охорони Сосуна Романа Дмитровича, який був у минулому учнем нашого навчального закладу. Діти із захопленням прослухали його розповідь та отримали корисні поради щодо безпечної поведінки на водоймах і обережного використання вогненебезпечних предметів у побуті.

   До дітей початкових класів сьогодні завітав начальник місцевої пожежної охорони Герасимчук Руслан Євгенович та працівник відділу надання соціальних послуг Білянська Вікторія Анатоліївна з інформацією «Обережно – лід!». Молодші школярі брали активну участь в обговоренні дій під час непередбачених ситуацій. На завершення зустрічі гості роздали дітям повчальні листівки.

   Цікавими були виховні години на тему «Тютюн здоров’ю не товариш», підготовлені класними керівниками для учнів 7-А, 8-А, 9-Б класів. Переглядаючи відеоматеріали, школярі мали можливість побачити негативні наслідки здоров’ю людини після тютюнокуріння. 

   Дотримання правил безпечної поведінки та здорового способу життя – запорука  міцного здоров’я сучасної людини!

Корисні посилання

МОН   Освіта в Україні та за кордоном   Хмельницький ОІППО