^Догори

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронний щоденник

logo

Кращий у навчанні

best sm

Національна дитяча «гаряча лінія»

116111

Відеотека

video camera 5

Графік ЗНО-2019

Основна сесія
21 травня математика
23 травня українська мова 
і література
27 травня іспанська мова,
німецька мова,
французька мова
28 травня англійська мова
30 травня фізика
04 червня історія України
06 червня біологія
11 червня географія
13 червня хімія

Виховна робота

Мирне небо - планеті Земля

   Щороку у вересні  люди в різних куточках земної кулі віддають данину Миру. У 2002 році свято запровадили і в Україні. Навряд чи хтось підозрював, що воно стане найважливішим для нас через якийсь десяток років. Сьогодні мир у рідній  країні – найзаповітніше бажання усіх українців, котре ми висловлюємо згуртовано, як ніколи раніше.

   До відзначення цього свята долучилася й наша школа. Усім –  і дітям, і дорослим – хотілося в цей день зробити щось таке, що наблизило  б нас до миру. Учні 4-В класу (Класний керівник О.А.Олійник) підготували стіннівки «Мирне небо – планеті Земля»,  закликаючи  всіх до збереження миру в усьому світі, в Україні, в кожній сім’ї, у наших серцях. Серед колективів 2-3-х класів (Класний керівник І.Ю.Крутій, А.Ю.Плакса, І.П.Бабіцька)  стартував конкурс малюнків «Бажаємо Україні миру». А також учні виготовили паперових голубів та символічно випустили їх у небо з побажанням миру  рідній Україні.

   На «Уроках миру» школярі ознайомились з історією створення миротворчого руху, ділилися своїм розумінням понять «мир», «дружба», «патріотизм», презентували свої малюнки, листівки, читали власні твори. Так пройшов День Миру, а так хочеться, щоб він став Роком Миру, Десятиліттям Миру, Століттям Миру!

Корисні посилання

МОН   Освіта в Україні та за кордоном   Хмельницький ОІППО