^Догори

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронний щоденник

logo

Дистанційне навчання

dn

Кращий у навчанні

best sm

Національна дитяча «гаряча лінія»

116111

Електронна газета

el metel

Відеотека

video camera 5

Графік ЗНО-2018

Основна сесія
22 травня математика
24 травня українська мова 
і література
29 травня іспанська мова,
німецька мова,
французька мова
01 червня англійська мова
04 червня біологія
06 червня історія України
08 червня географія
11 червня фізика
13 червня хімія

Виховна робота

Корисна вистава

Ти проживаєш в суспільстві людському,
Є порядки свої і закони у ньому.
Правил багато, на все це зважай!
Найголовніше — себе поважай.

   Себе поважати — це означає поводитись так, щоб з тебе брали всі інші приклад. Для цього потрібно добре знати правила поведінки і виконувати їх завжди і всюди не лише для захоплень, але й для особистої безпеки. Всі ті, хто дотримуються цих правил, не потраплять у біду, їх обмине лихо, бо вони знають як потрібно поступити в тому чи іншому випадку. Тому правила поведінки мають знати всі діти, щоб бути достойними членами суспільства, в якому вони живуть, а також зберегти своє життя і здоров’я, яке у кожного лише одне.

   У рамках проведення заходів на тему щодо дотримання правил охорони та здорового способу життя для учнів 1-4-их класів було запрошено групу акторів Житомирського музично-драматичного театру ростових ляльок з виставою «Щоб не трапилось біди, пам’ятайте правила завжди!». Діти у процесі вистави позаурочно повторили правила поведінки, які вивчали раніше у школі та ознайомилися з новими. В кінці театрального дійства школярів було залучено до виконання веселих, оздоровлювано-рухливих вправ.

Тематичні виховні години

   З метою запобігання нещасних випадків та збереження здоров’я дітей у школі було організовано з 1-го по 11 класи ряд виховних годин на теми: «Обережно лід», «Твоє життя – твій вибір», «Як зберегти своє здоров’я», «Тютюн здоров’ю  не товариш».

   Класний керівник 2-В класу гімназії Гуцол Валентина Петрівна запросила на виховну годину працівника Понінківської пожежної охорони Сосуна Романа Дмитровича, який був у минулому учнем нашого навчального закладу. Діти із захопленням прослухали його розповідь та отримали корисні поради щодо безпечної поведінки на водоймах і обережного використання вогненебезпечних предметів у побуті.

   До дітей початкових класів сьогодні завітав начальник місцевої пожежної охорони Герасимчук Руслан Євгенович та працівник відділу надання соціальних послуг Білянська Вікторія Анатоліївна з інформацією «Обережно – лід!». Молодші школярі брали активну участь в обговоренні дій під час непередбачених ситуацій. На завершення зустрічі гості роздали дітям повчальні листівки.

   Цікавими були виховні години на тему «Тютюн здоров’ю не товариш», підготовлені класними керівниками для учнів 7-А, 8-А, 9-Б класів. Переглядаючи відеоматеріали, школярі мали можливість побачити негативні наслідки здоров’ю людини після тютюнокуріння. 

   Дотримання правил безпечної поведінки та здорового способу життя – запорука  міцного здоров’я сучасної людини!

Національна дитяча «гаряча лінія»

   Національна дитяча «гаряча лінія» - для дітей та про дітей.

   Це означає, що «гаряча лінія» приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей. Дитяча «гаряча лінія» функціонує за безкоштовним номером 0-800-500-225 (безкоштовний з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України).

   З 1 червня 2017 року Національна дитяча «гаряча лінія» відкрила короткий номер 116 111 (безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл), що покращило доступ дітей до отримання консультацій. Даний номер телефону запроваджений у 26 європейських країнах як узгоджений номер допомоги дітям по телефону. Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та конфіденційною.

   На Національній дитячій "гарячій лінії консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи соціальні працівники та соціальні педагоги. Коло питань, з яких надаються консультації, досить широке і було сформовано на основі отримуваних запитів від абонентів. Основні теми, з яких консультують на Національній дитячій «гарячій лінії», – насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в Інтернеті.

   Дитяча «гаряча лінія» працює по будням з 12 до 20 години та в суботу з 12 до 16 години.

   За перше півріччя 2017 року Національна дитяча «гаряча» лінія прийняла 20 851 дзвінок від маленьких, юних та дорослих українців. Аналіз дзвінків свідчить, що переважна більшість дітей (26,5%) телефонують із питаннями щодо інформування про свої права, а також - що робити та куди звертатися, якщо дитячі права порушуються. Так само, топовими темами для дітей залишаються запити щодо психологічного здоров'я (самотність, страхи, тривога, невпевненість в собі та своїх діях тощо) - 24,7%; питання статевого виховання - 11,7%. Значно зросла кількість дзвінків (1 543 звернення) щодо насильства та жорстокого поводження з дітьми.

   Аналіз дзвінків на «Національну «гарячу» лінію свідчить, що з браком уваги та контакту з близькими людьми стикаються різні діти: з різних за достатком і статусом родин, різного віку і статі і це дає підстави зробити висновок про те, що суспільство досі на знає прав дитини і не вміє реагувати на їх порушення.

Батьківські збори

   Сьогодні в школі пройшли батьківські збори. Розпочав збори в актовій залі школи виступом директор школи Сіренький І.О., який познайомив присутніх з новими засадами Закону України "Про освіту" в частині прозорості та інформаційної відкритості школи. У виступі також йшлося про шкільний сайт, про електронний щоденник, про зимові канікули, про роботу колективу школи над створенням умов для навчання дітей.

   На запитання батьків Ігор Олексійович дав відповіді.

   А от завершилось зібрання батьків виставою "Андріївські вечорниці" у виконанні учнів 6-х класів. Головним режисером дійства була вчитель зарубіжної літератури, класний керівник 2-В гімназійного класу, Гуцол Валентина Петрівна.

   В кінці вистави діти почастували присутніх варениками.

Подарунок землякам - воїнам АТО

   Напередодні новорічних свят ініціативна група шкільного парламенту «Волонтер» (це учні 10-А та 10-Б класів) зробили оголошення між учнями нашої школи щодо проведення акції «Подарунок воїнам АТО», яка була організована волонтерами на чолі з депутатом Понінківської селищної ради Олексієм Гордієнко.

   В акції взяли активну участь батьки, учні та працівники школи. Було зібрано багато харчових продуктів, засобів особистої гігієни та теплих речей. Діти 1-7 класів із задоволенням написали воїнам України вітальні листи з найкращими побажаннями та в подарунок намалювали  малюнки. 

   Дякуємо всім тим, хто відгукнувся на оголошену акцію волонтерів.

День Збройних Сил України

                                                    Збройні сили України –
Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу
Служать рідному народу!

   6 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про Збройні Сили України». Саме ця подія стала підставою для офіційного встановлення свята – Дня Збройних Сил України. Наш народ отримав нагоду мати свої національні Збройні Сили, які стоять і вдень та вночі на сторожі мирного розквіту держави, добре усвідомлюючи, що це велика ціна за щастя жити без війни.

   В нашій школі також відзначили цей знаменний день, провівши тематичну виховну годину по класах. Для старшокласників було організовано в актовій залі святкову зустріч з батьками учнів нашої школи, доля яких не обминула побувати в зоні АТО. Сьогодні нашими гостями були: Бабюк Сергій Володимирович, Недочитайло Анатолій Васильович і вчитель історії та права Андрійчук Микола Павлович. Вони розповіли учням про їх військову службу в армії України, згадали своїх бойових побратимів. Присутні в залі вшанувализагиблих героїв хвилиною мовчання. Також в їх пам’ять прозвучала пісня «Журавлі» від учениці 10-Б класу Бабюк Аліни під акомпанування її батька-військовослужбовця на гітарі.

   Школярі подарували гостям квіти. Для них також звучала мелодія на бандурі «Спогад», яку виконувала учениця 2-В класу гімназії Лохматова Дарина. На завершення заходу всім підняв настрій учень 7-Б класу Гурбанов Джамал, розказавши гуморестку «Служба медом».

   Гучними оплесками діти школи дякували запрошеним гостям за їх благородну роботу!

   СЛАВА НАШИМ ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!
   СЛАВА ЗАХИСНИКАМВІТЧИЗНИ!

Мирне небо - планеті Земля

   Щороку у вересні  люди в різних куточках земної кулі віддають данину Миру. У 2002 році свято запровадили і в Україні. Навряд чи хтось підозрював, що воно стане найважливішим для нас через якийсь десяток років. Сьогодні мир у рідній  країні – найзаповітніше бажання усіх українців, котре ми висловлюємо згуртовано, як ніколи раніше.

   До відзначення цього свята долучилася й наша школа. Усім –  і дітям, і дорослим – хотілося в цей день зробити щось таке, що наблизило  б нас до миру. Учні 4-В класу (Класний керівник О.А.Олійник) підготували стіннівки «Мирне небо – планеті Земля»,  закликаючи  всіх до збереження миру в усьому світі, в Україні, в кожній сім’ї, у наших серцях. Серед колективів 2-3-х класів (Класний керівник І.Ю.Крутій, А.Ю.Плакса, І.П.Бабіцька)  стартував конкурс малюнків «Бажаємо Україні миру». А також учні виготовили паперових голубів та символічно випустили їх у небо з побажанням миру  рідній Україні.

   На «Уроках миру» школярі ознайомились з історією створення миротворчого руху, ділилися своїм розумінням понять «мир», «дружба», «патріотизм», презентували свої малюнки, листівки, читали власні твори. Так пройшов День Миру, а так хочеться, щоб він став Роком Миру, Десятиліттям Миру, Століттям Миру!

Корисні посилання

МОН   Освіта в Україні та за кордоном   Хмельницький ОІППО