^Догори

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронний щоденник

logo

Кращий у навчанні

best sm

Національна дитяча «гаряча лінія»

116111

Відеотека

video camera 5

Графік ЗНО-2019

Основна сесія
21 травня математика
23 травня українська мова 
і література
27 травня іспанська мова,
німецька мова,
французька мова
28 травня англійська мова
30 травня фізика
04 червня історія України
06 червня біологія
11 червня географія
13 червня хімія

Відеотека

Кращий учень у класі

За підсумками 2017-2018 навчального року (річні оцінки з електронного журналу e-schools.info) п'ятірки кращих учнів у класах за рейтингами виглядають наступним чином:

 Клас Прізвище, ім'я Середній бал
3-А клас
Лисюк Денис
Ковальчук Стефанія
Цінчик Анна
Листопадська Анна
Салюк Анна
11,6
11,2
11,2
11
10,8
3-Б клас
Бейгер Катерина
Полюшкевич Валерія
Поліщук Єгор
Одюшина Валерія
Горленко Поліна
10,4
10,4
10
9,6
9,2
3-В клас
Білянський Радіон
Андрійчук Віліна
Макарова Іванна
Корніюк Ігор
Саковська Лілія
11,2
10,4
10,2
9
9
4-А клас
Дончик Костянтин
Кушпіль Марія
Нікітіна Ольга
Коба Анастасія
Яцков Владислав
11
11 
11
10,6
10,2 
4-Б клас
Грама Тетяна
Ярощук Іван
Стопа Софія
Білогай Олександра
Жубінська Анастасія
Зайцева Дар'я
11,4
11,2
10,4
10,2
10,2
10,2
4-В клас
Кучинська Софія
Сьомак Анастасія
Матвіюк Назар
Бабюк Ілля
Кислий Максим
Мартинюк Сніжана
11,4
10,6
10,2
9,8
9,4
9,4
5-А клас
Чекаємо оцінки з української літератури (Гончаренко О.В.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1-Б (г) клас
Хоменко Олександр
Мартинюк Богдан
Гуменюк Даша
Дроботун Артем
Яремов Артьом
11,38
11,0
10,53
10,5
10,38
1-В (г) клас
Сардак Софія
Крілевець Антон
Ткаченко Лілія
Безейко Вероніка
Сардак Мирослава
10,93
9,93
9,8
9,79
9,64
6-А клас
Корейба Андріана
Дікарева Жанна
Гончаренко Максим
Літвіненко Вікторія
Чорний Назар
8,27
8,07
8
7,93
7,29
2-Б (г) клас
Приймак Софія
Лисюк Дмитро
Собко Лілія
Костецький Антон
Квятковська Вікторія
10,73
10,38
9,69
9,67
9,38
2-В (г) клас
Кузьмінчук Дарина
Гейчук Юлія
Яремчук Маргарита
Друзь Анна
Шкварун Юлія
11,25
10,56
10,56
10,44
10,38
7-А клас
Радковська Олена
Бабіцький Віктор
Глівінська Ліна
Лавренюк Олександра
Островська Світлана
9,61
9,53
8,94
8,28
8,21
7-Б клас
Муравська Євгенія
Глівінська Ліана
Гурбанов Джамал
Жирун Владислав
Леонець Ангеліна
10,84
10,53
10,11
10
9,95
8-А клас
Чекаємо оцінки з трудового навчання (Попіль Б.Б.)
 
 
 
 
 
 
 
 
8-Б клас
Кобець Діана
Романюк Богдана
Шемелюк Вікторія
Багінська Анастасія
Тофан Вероніка
10,76
10,72
10,24
8,94
8,89
9-А клас
Безейко Анастасія
Василюк Мар'яна
Білявська Даяна
Грабовська Ілона
Герговська Валерія
11,67
10,79
10,42
10,16
8,84
9-Б клас
Афанасьєв Максим
Купець Дмитро
Островська Ольга
Лесик Юлія
Семенко Максим
10,32
9,95
9,37
8,63
8,21
10-А клас
Щербицька Катерина
Завадська Марія
Груша Ольга
Пісоцька Софія
Костюк Вікторія
11,58
10,95
10,94
10,22
9,89
10-Б клас
Кузьмінчук Анна
Костянець Віталій
Філенко Богдан
Крикун Євген
Олійник Каріна
11,32
11
10,39
10,67
10,65
11 клас
Ловінська Каріна
Муравська Аліна
Назарчук Андрій
Євтіхевич Анна
Свінціцька Олександра
11,25
10,55
9,9
9,7
9,58

Корисні посилання

МОН   Освіта в Україні та за кордоном   Хмельницький ОІППО