^Догори

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронний щоденник

logo

Кращий у навчанні

best sm

Національна дитяча «гаряча лінія»

116111

Відеотека

video camera 5

Графік ЗНО-2019

Основна сесія
21 травня математика
23 травня українська мова 
і література
27 травня іспанська мова,
німецька мова,
французька мова
28 травня англійська мова
30 травня фізика
04 червня історія України
06 червня біологія
11 червня географія
13 червня хімія

2015-2016 н.р.

Кращий учень у класі

За підсумками першого семестру (оцінки з електронного журналу Щоденник.ua) п'ятірки кращих учнів за рейтингами виглядають наступним чином:

 Клас Прізвище, ім'я Середній бал
3-А клас
Кушпіль Марія Сергіївна
Нікітіна Ольга Олександрівна
Коба Анастасія Русланівна
Дончик Костянтин Михайлович
Яцков Владислав Олександрович
11,40
11,40 
11,20 
10,60 
10.60 
3-Б клас
Грама Тетяна Вікторівна
Ярощук Іван Русланович
Білогай Олександра Олександрівна
Жубінська Анастасія Володимирівна
Храбан Аліна Русланівна
11,6
11,2 
10,8 
10,8 
10,8 
3-В клас
Кучинська Софія Миколаївна
Сьомак Анастасія Сергіївна
Бабюк Ілля Сергійович
Горбач Микола Назарович
Мартинюк Сніжана Олександрівна
10,80
10,75 
10,20 
9,80 
9,60 
4-А клас
Крілевець Антон Григорович
Піщевська Вікторія Миколаївна
Лавренчук Вікторія Олександрівна
Рибчинський Богдан Миколайович
Савчук Альона Михайлівна
11,2 
10,6 
10,4 
10,4 
10,4 
4-Б клас
Гуменюк Даша Миколаївна
Дроботун Артем Сергійович
Мартинюк Богдан Вікторович
Сардак Софія Євгенівна
Безейко Вероніка Олегівна
11,0
11,0 
11,0 
10,60 
10,40 
4-В клас
Хоменко Олександр Олегович
Ткаченко Лілія Олександрівна
Яремов Артьом Юрійович
Саковська Анастасія Олегівна
Муравський Ілля Віталійович
11,40
10,80 
10,40 
10,00 
9,60 
5-А клас
Дікарева Жанна Олегівна
Літвіненко Вікторія Олександрівна
Корейба Андріана Андріївна
Чорний Назар Олександрович
Гончаренко Максим Дмитрович
9,29
9,07 
8,64
8,57 
8,29 
1-Б (г) клас
Приймак Софія Олександрівна 
Собко Лілія Володимирівна
Лисюк Дмитро Олександрович
Квятковська Вікторія Валеріївна
Маникіна Дарина Миколаївна
10,40
10,07 
9,93 
9,67 
9,20 
1-В (г) клас
Кузьмінчук Дарина Олегівна
Шкварун Юлія Ігорівна
Гейчук Юлія Ігорівна
Друзь Анна Сергіївна
Яремчук Маргарита Ігорівна
10,80
10,33 
10,29
10,27 
10,07 
6-А клас
Радковська Олена Володимирівна
Бабіцький Віктор Юрійович
Глівінська Ліна Олегівна
Лавренюк Олександра Василівна
Островська Світлана Валентинівна
10,21
9,47
8,93
8,57
8,47
6-Б клас
Муравська Євгенія Павлівна
Глівінська Ліана Ярославівна
Жирун Владислав Володимирович
Ельман Вікторія Петрівна
Гурбанов Джамал Сабухі огли
10,94
10,62 
10,50 
10,19 
9,81 
7-А клас
Гуменюк Вікторія Миколаївна
Поліщук Анастасія Андріївна
Шестопал Мар'яна  Василівна
Самаді Назір Абдул Гафурович
Бедіна Людмила Сергіївна
10,89
10,89 
10,74 
10,21 
9,47 
7-Б клас
Кобець Діана Віталіївна
Романюк Богдана Вадимівна
Шемелюк Вікторія Вікторівна
Тофан Вероніка Андріївна
Ковальчук Вероніка Вікторівна
10,68
10,35 
9,58 
9,15
8,95
8-А клас
Безейко Анастасія Євгенівна
Василюк Мар'яна Русланівна
Грабовська Ілона Вадимівна
Білявська Даяна Валеріївна
Шпачинська Діана Миколаївна
11,37
11,05 
10,17 
9,53 
8,83 
8-Б клас
Данильчук Валерія Сергіївна
Купець Дмитро Вікторович
Афанасьєв Максим Сергійович
Островська Ольга Анатоліївна
Лесик Юлія Ігорівна
10,95
10,0
9,74
9,74
8,84
9-А клас
Синовець Максим Сергійович
Левицький Вадим Олегович
Козінська Аліна Андріївна
Кучинська Тетяна Володимирівна
Багінський Дмитро Олександрович
6,85
6,75 
6,70
6,70
6,45 
9-Б клас
Олійник Каріна Олександрівна
Крикун Євген Олександрович
Груша Ольга Сергіївна
Костянець Віталій Ігорович
Бабюк Аліна Сергіївна
Філенко Богдан Миколайович
10,47
10,44 
10,33 
10,32 
10,21 
10,21
9-В клас
Щербицька Катерина Андріївна
Кузьмінчук Анна Олегівна
Завадська Марія Станіславівна
Пісоцька Софія Ігорівна
Костюк Вікторія Геннадіївна
11,37
11,26
10,58
10,16
9,63
10 клас
Ловінська Каріна Сергіївна
Муравська Аліна Іванівна
Назарчук Андрій Вячеславович
Свінціцька Олександра Сергіївна
Гончаренко Єлизавета Сергіївна
10,94
10,12 
9,12 
8,94 
8,65 
11 клас
Кузьмінчук Яна Валеріївна
Футимська Яна Юріївна
Гриценюк Андрій Михайлович
Гриценюк Каріна Геннадіївна 
Жмак Дмитро Володимирович
11,05
9,80 
9,70 
9,55 
9,20 

Корисні посилання

МОН   Освіта в Україні та за кордоном   Хмельницький ОІППО