^Догори

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронний щоденник

logo

Кращий у навчанні

best sm

Національна дитяча «гаряча лінія»

116111

Відеотека

video camera 5

Графік ЗНО-2019

Основна сесія
21 травня математика
23 травня українська мова 
і література
27 травня іспанська мова,
німецька мова,
французька мова
28 травня англійська мова
30 травня фізика
04 червня історія України
06 червня біологія
11 червня географія
13 червня хімія

Навчальна діяльність

Результати шкільного етапу конкурсу ім. Тараса Шевченка

Журі шкільного етапу Конкурсу визначило переможцями таких учнів:

5 клас
Шестопал Кароліна Василівна - І місце
Кузьмінчук Дарина Олегівна - ІІ місце
Маникіна Дарина Миколаївна - ІІІ місце

6 клас
Глівінська Ліана Ярославівна - І місце
Муравська Євгенія Павлівна - ІІ місце
Бахуринська Надія Вікторівна - ІІ місце
Дісик Ілона Володимирівна - ІІ місце
Гурбанов Джамал Сабухі огли - ІІІ місце

7 клас
Гуменюк Вікторія Миколаївна - І місце
Шестопал Мар’яна Василівна - ІІ місце
Кобець Діана Віталіївна - ІІІ місце

8 клас
Василюк Мар’яна Русланівна - І місце
Безейко Анастасія Євгенівна - І місце
Білявська Даяна Валеріївна - ІІ місце
Грабовська Ілона Вадимівна - ІІІ місце

9 клас
Щербицька Катерина Андріївна - І місце
Олійник Каріна Олександрівна - ІІ місце
Кузьмінчук Анна Олегівна - ІІІ місце

10 клас
Ловінська Каріна Сергіївна - І місце
Муравська Аліна Іванівна - ІІ місце

11 клас
Футимська Яна Юріївна - І місце

Бажаємо успіхів у районному турі Конкурсу!!!

Результати шкільного етапу конкурсу ім. Петра Яцика

 Вітаємо переможців шкільного етапу
XVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

3 клас
Нікітіна Ольга - І місце
Грама Тетяна - ІІ місце
Білогай Олександра - ІІІ місце

4 клас
Сардак Софія - І місце
Хоменко Олександр - ІІ місце
Дроботун Артем - ІІІ місце

5 клас
Шкварун Юлія - І місце
Шестопал Кароліна - ІІ місце
Кузьмінчук Анна - ІІ місце
Друзь Анна - ІІІ місце
Мілевська Альона - ІІІ місце
Приймак Софія - ІІІ місце

6 клас
Ельман Вікторія - І місце
Синиця Михайло - ІІ місце
Стасюк Марія - ІІ місце
Дісик Ілона - ІІІ місце
Глівінська Ліана - ІІІ місце
Лех Діана - ІІІ місце

7 клас
Поліщук Анастасія - І місце
Гуменюк Вікторія - ІІ місце
Кобець Діана - ІІІ місце
Моренець Мар’яна - ІІІ місце

8 клас
Безейко Анастасія - І місце
Василюк Мар’яна - ІІ місце

9 клас
Кузьмінчук Анна - І місце
Бабюк Аліна - ІІ місце
Жирун Денис - ІІІ місце

10 клас
Ловінська Каріна - І місце
Євтіхевич Анна - ІІ місце
Муравська Аліна - ІІІ місце

11 клас
Кузьмінчук Яна - І місце
Футимська Яна - ІІ місце

 Бажаємо успіхів!

Конкурс ім. П. Яцика у школі

        9 листопада в День української писемності та мови відбувся шкільний етап XVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика. У ньому взяли участь учні 5 - 11 класів.
    Чекаємо результатів конкурсів!!!

Фото

Шкільна олімпіада з математики

Переможцями та призерами шкільної олімпіади з метаматики стали:
11 клас
Горський Вадим Вікторович ( І місце)
Полюшкевич Володимир Володимирович ( ІІ місце)
Кузьмінчук Яна Валеріївна ( ІІІ місце)
10 клас
Ловінська Каріна Сергіївна ( І місце)
Назарчук Андрій Вячеславович ( ІІ місце)
Пулим Павло Сергійович ( ІІІ місце)
9 клас
Бабюк Аліна Сергіївна ( І місце)
Щербицька Катерина Андріївна ( ІІ місце)
Квятковська Вероніка Валеріївна ( ІІІ місце)
8 клас
Безейко Анастасія Євгенівна ( І місце)
Василюк Мар’яна Русланівна ( ІІ місце)
Афанасьєв Максим Сергійович ( ІІІ місце)
7 клас
Бахуринський Олександр Дмитрович ( І місце)
Кобець Діана Віталіївна ( ІІ місце)
Тофан Вероніка Андріївна ( ІІІ місце)
6 клас
Жирун Владислав Володимирович ( І місце)
Кортовський Владислав Володимирович ( ІІ місце)
Кушпіль Ілля Вячеславович ( ІІІ місце)
Муравська Євгенія Павлівна ( ІІІ місце)

Шкільна олімпіада з географії

Переможцями та призерами шкільного етапу олімпіади з географії стали:
11 клас
Сірий Роман Вікторович (І місце)
Горський Вадим Вікторович (ІІ місце)
Морозов Владислав Олександрович ( ІІІ місце)
10 клас
Ловінська Каріна Сергіївна ( І місце)
Солодкий Дмитро Дмитрович( ІІ місце)
Шестопалов Роман Сергійович ( ІІІ місце)
9 клас
Баб’юк Аліна Сергіївна ( І місце)
Груша Ольга Сергіївна ( ІІ місце)
Олійник Каріна Олександрівна ( ІІ місце)
Щербицька Катерина Андріївна ( ІІІ місце)
8 клас
Афанасьєв Максим Сергійович( І місце)
Василюк Мар’яна Русланівна( ІІ місце)
Грабовська Ілона Вадимівна (ІІІ місце)

Шкільна олімпіада з біології

Переможцями та призерами шкільного етапу олімпіади з біології стали:
11 клас
Футимська Яна Юріївна(І місце)
Лізгова Яна Михайлівна( ІІ місце)
10 клас
Ловінська Каріна Сергіївна ( І місце)
Муравська Аліна Іванівна ( ІІ місце)
Свінціцька Олександра Сергіївна( ІІІ місце)
9 клас
Кузьмінчук Анна Олегівна ( І місце)
Баб’юк Аліна Сергіївна( ІІ місце)
Завадська Марія Станіславівна( ІІ місце)
Груша Ольга Сергіївна( ІІІ місце)
Олійник Каріна Олександрівна( ІІІ місце)
8 клас
Безейко Анастасія Євгенівна ( І місце)
Сабуняк Андрій Вікторович( ІІ місце)
Василюк Мар’яна Русланівна(ІІІ місце)

Корисні посилання

МОН   Освіта в Україні та за кордоном   Хмельницький ОІППО