^Догори

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронний щоденник

logo

Кращий у навчанні

best sm

Національна дитяча «гаряча лінія»

116111

Відеотека

video camera 5

Графік ЗНО-2019

Основна сесія
21 травня математика
23 травня українська мова 
і література
27 травня іспанська мова,
німецька мова,
французька мова
28 травня англійська мова
30 травня фізика
04 червня історія України
06 червня біологія
11 червня географія
13 червня хімія

Олімпіади і конкурси

Шкільна олімпіада з біології

Переможцями та призерами шкільного етапу олімпіади з біології стали:
11 клас
Футимська Яна Юріївна(І місце)
Лізгова Яна Михайлівна( ІІ місце)
10 клас
Ловінська Каріна Сергіївна ( І місце)
Муравська Аліна Іванівна ( ІІ місце)
Свінціцька Олександра Сергіївна( ІІІ місце)
9 клас
Кузьмінчук Анна Олегівна ( І місце)
Баб’юк Аліна Сергіївна( ІІ місце)
Завадська Марія Станіславівна( ІІ місце)
Груша Ольга Сергіївна( ІІІ місце)
Олійник Каріна Олександрівна( ІІІ місце)
8 клас
Безейко Анастасія Євгенівна ( І місце)
Сабуняк Андрій Вікторович( ІІ місце)
Василюк Мар’яна Русланівна(ІІІ місце)

Шкільна олімпіада з історії

Переможцями та призерами шкільного етапу олімпіади з історії стали:
11 клас
Кузьмінчук Яна Валеріївна (І місце)
Жмак Дмитро Володимирович ( ІІ місце)
Сірий Роман Вікторович ( ІІІ місце)
10 клас
Ловінська Каріна Сергіївна ( І місце)
Муравська Аліна Іванівна ( ІІ місце)
9 клас
Щербицька Катерина Андріївна ( І місце)
Кузьмінчук Анна Олегівна ( ІІ місце)
Груша Ольга Сергіївна( ІІ місце)
Жирун Денис Миколайович( ІІІ місце)
8 клас
Безейко Анастасія Євгенівна ( І місце)
Афанасьєв Максим Сергійович( ІІ місце)
Бахурінський Максим Дмитрович(ІІІ місце)

Шкільна олімпіада з хімії

Переможцями та призерами шкільного етапу олімпіади з хімії стали:


І місце


Романюк Богдана Василівна (7-Б клас)
Безейко Анастасія Євгенівна (8-А клас)
Кузьмінчук Анна Олегівна (9-В клас)
Ловінська Каріна Сергіївна (10 клас)
Кузьмінчук Яна Валеріївна (11 клас)


ІІ місце


Кобець Діана Віталіївна (7-Б клас)
Василюк Мар’яна Русланівна (8-А клас)
Крикун Євген Олександрович (9-Б клас)
Муравська Аліна Іванівна (10 клас)
Редер Едуард Станіславович (11 клас)


ІІІ місце


Шестопал Мар’яна Василівна (7-А клас)
Гончаренко Максим Вікторович (7-А клас)
Данильчук Валерія Сергіївна (8-Б клас)
Щербицька Катерина Андріївна (9-В клас)

Корисні посилання

МОН   Освіта в Україні та за кордоном   Хмельницький ОІППО