^Догори

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронний щоденник

logo

Кращий у навчанні

best sm

Національна дитяча «гаряча лінія»

116111

Відеотека

video camera 5

Графік ЗНО-2019

Основна сесія
21 травня математика
23 травня українська мова 
і література
27 травня іспанська мова,
німецька мова,
французька мова
28 травня англійська мова
30 травня фізика
04 червня історія України
06 червня біологія
11 червня географія
13 червня хімія

Олімпіади і конкурси

Призери районного конкурсу ім. Петра Яцика

Шкільна команда учасників конкурсу має гарні результати

Нікітіна Ольга (3 клас) – ІІ місце
Сардак Софія (4 клас) – ІІІ місце
Шкварун Юлія (5 клас) –  ІІІ місце
Ельман Вікторія (6 клас) – ІІІ місце
Поліщук  Анастасія (7 клас) – ІІІ місце
Безейко Анастасія  (8  клас) – І місце
Кузьмінчук  Анна (9 клас) – ІІ місце
Ловінська  Каріна  (10  клас)  ІІ місце
Кузьмінчук  Яна (11 клас) – ІІІ місце

Вітаємо призерів конкурсу та їх наставників!!!

Результати шкільного етапу конкурсу ім. Тараса Шевченка

Журі шкільного етапу Конкурсу визначило переможцями таких учнів:

5 клас
Шестопал Кароліна Василівна - І місце
Кузьмінчук Дарина Олегівна - ІІ місце
Маникіна Дарина Миколаївна - ІІІ місце

6 клас
Глівінська Ліана Ярославівна - І місце
Муравська Євгенія Павлівна - ІІ місце
Бахуринська Надія Вікторівна - ІІ місце
Дісик Ілона Володимирівна - ІІ місце
Гурбанов Джамал Сабухі огли - ІІІ місце

7 клас
Гуменюк Вікторія Миколаївна - І місце
Шестопал Мар’яна Василівна - ІІ місце
Кобець Діана Віталіївна - ІІІ місце

8 клас
Василюк Мар’яна Русланівна - І місце
Безейко Анастасія Євгенівна - І місце
Білявська Даяна Валеріївна - ІІ місце
Грабовська Ілона Вадимівна - ІІІ місце

9 клас
Щербицька Катерина Андріївна - І місце
Олійник Каріна Олександрівна - ІІ місце
Кузьмінчук Анна Олегівна - ІІІ місце

10 клас
Ловінська Каріна Сергіївна - І місце
Муравська Аліна Іванівна - ІІ місце

11 клас
Футимська Яна Юріївна - І місце

Бажаємо успіхів у районному турі Конкурсу!!!

Результати шкільного етапу конкурсу ім. Петра Яцика

 Вітаємо переможців шкільного етапу
XVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

3 клас
Нікітіна Ольга - І місце
Грама Тетяна - ІІ місце
Білогай Олександра - ІІІ місце

4 клас
Сардак Софія - І місце
Хоменко Олександр - ІІ місце
Дроботун Артем - ІІІ місце

5 клас
Шкварун Юлія - І місце
Шестопал Кароліна - ІІ місце
Кузьмінчук Анна - ІІ місце
Друзь Анна - ІІІ місце
Мілевська Альона - ІІІ місце
Приймак Софія - ІІІ місце

6 клас
Ельман Вікторія - І місце
Синиця Михайло - ІІ місце
Стасюк Марія - ІІ місце
Дісик Ілона - ІІІ місце
Глівінська Ліана - ІІІ місце
Лех Діана - ІІІ місце

7 клас
Поліщук Анастасія - І місце
Гуменюк Вікторія - ІІ місце
Кобець Діана - ІІІ місце
Моренець Мар’яна - ІІІ місце

8 клас
Безейко Анастасія - І місце
Василюк Мар’яна - ІІ місце

9 клас
Кузьмінчук Анна - І місце
Бабюк Аліна - ІІ місце
Жирун Денис - ІІІ місце

10 клас
Ловінська Каріна - І місце
Євтіхевич Анна - ІІ місце
Муравська Аліна - ІІІ місце

11 клас
Кузьмінчук Яна - І місце
Футимська Яна - ІІ місце

 Бажаємо успіхів!

Конкурс ім. П. Яцика у школі

        9 листопада в День української писемності та мови відбувся шкільний етап XVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика. У ньому взяли участь учні 5 - 11 класів.
    Чекаємо результатів конкурсів!!!

Фото

Шкільна олімпіада з математики

Переможцями та призерами шкільної олімпіади з метаматики стали:
11 клас
Горський Вадим Вікторович ( І місце)
Полюшкевич Володимир Володимирович ( ІІ місце)
Кузьмінчук Яна Валеріївна ( ІІІ місце)
10 клас
Ловінська Каріна Сергіївна ( І місце)
Назарчук Андрій Вячеславович ( ІІ місце)
Пулим Павло Сергійович ( ІІІ місце)
9 клас
Бабюк Аліна Сергіївна ( І місце)
Щербицька Катерина Андріївна ( ІІ місце)
Квятковська Вероніка Валеріївна ( ІІІ місце)
8 клас
Безейко Анастасія Євгенівна ( І місце)
Василюк Мар’яна Русланівна ( ІІ місце)
Афанасьєв Максим Сергійович ( ІІІ місце)
7 клас
Бахуринський Олександр Дмитрович ( І місце)
Кобець Діана Віталіївна ( ІІ місце)
Тофан Вероніка Андріївна ( ІІІ місце)
6 клас
Жирун Владислав Володимирович ( І місце)
Кортовський Владислав Володимирович ( ІІ місце)
Кушпіль Ілля Вячеславович ( ІІІ місце)
Муравська Євгенія Павлівна ( ІІІ місце)

Шкільна олімпіада з географії

Переможцями та призерами шкільного етапу олімпіади з географії стали:
11 клас
Сірий Роман Вікторович (І місце)
Горський Вадим Вікторович (ІІ місце)
Морозов Владислав Олександрович ( ІІІ місце)
10 клас
Ловінська Каріна Сергіївна ( І місце)
Солодкий Дмитро Дмитрович( ІІ місце)
Шестопалов Роман Сергійович ( ІІІ місце)
9 клас
Баб’юк Аліна Сергіївна ( І місце)
Груша Ольга Сергіївна ( ІІ місце)
Олійник Каріна Олександрівна ( ІІ місце)
Щербицька Катерина Андріївна ( ІІІ місце)
8 клас
Афанасьєв Максим Сергійович( І місце)
Василюк Мар’яна Русланівна( ІІ місце)
Грабовська Ілона Вадимівна (ІІІ місце)

Корисні посилання

МОН   Освіта в Україні та за кордоном   Хмельницький ОІППО