^Догори

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронний щоденник

logo

Кращий у навчанні

best sm

Національна дитяча «гаряча лінія»

116111

Відеотека

video camera 5

Графік ЗНО-2018

Основна сесія
22 травня математика
24 травня українська мова 
і література
29 травня іспанська мова,
німецька мова,
французька мова
01 червня англійська мова
04 червня біологія
06 червня історія України
08 червня географія
11 червня фізика
13 червня хімія

Навчальна діяльність

Сторінку "Кращий учень класу" ОНОВЛЕНО!

Сторінку "Кращий учень у класі" оновлено за підсумками третьої чверті 2017-2018 навчального року

Найкращими учнями початкової школи стали:

4-Б клас
4-Б клас
3-А клас
3-А клас
4-А клас
Грама Тетяна 
Ярощук Іван 
Лисюк Денис
Ковальчук Стефанія
Нікітіна Ольга
11,27
11,27
11,21
11,05
11,04

Найкращими учнями основної і старшої школи стали:

10-А клас
1-Бг клас
9-А клас
1-Вг клас
10-Б клас
Щербицька Катерина
Хоменко Олександр
Безейко Анастасія
Сардак Софія
Кузьмінчук Анна
11,36
11,32
11,31
10,94
10,93

Вітаємо всіх, хто потрапив на цю престижну сторінку і бажаємо: "Так тримати!"

День цивільного захисту у школі

   На виконання розпорядження Понінківської селищної ради «Щодо проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини» від 10.04.2017 року №216-од/2017-р 27 квітня 2017 року в Понінківському НВК проходив День цивільного захисту.

   В програмі Дня в школі проведено заняття з надання першої медичної допомоги, вікторини на тему "Захист учнів у надзвичайних ситуаціях", комбіновану естафету для учнів 7 класів, конкурс конкурс дитячих малюнків. У класах початкової школи, 6-Б та 1-В класі гімназії проведено відкриті уроки з предмета "Основи здоров'я". Завершувався День цивільного захисту навчальною евакуацією, відпрацюванням практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та наданням першої медичної допомоги.

   Підсумки Дня цивільного захисту провели директор та його заступники на лінійці.

Міжшкільна конференція

   25 квітня в Понінківському НВК відбулася міжшкільна учнівська наукова конференція з української мови «Фразеологія – скарбниця спостережень та мудрості народу».

   Учасниками конференції були учні 5-7 класів Понінківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія» та Буртинської ЗОШ І-ІІІ ст.

   Лисюк Дмитро (1-Б кл .г.) розпочав роботу конференції. Були розглянуті такі питання:

  1. Фразеологізми як стійкі сполучення слів.
  2. Походження української фразеології.
  3. Образні вислови відкривають свої таємниці.
  4. Використання фразеологізмів у художньому та розмовно-побутовому стилях.

   Свої виступи представили Друзь Анна (1-В кл. г.), Шкварун Юлія (1-В кл. г.); таємниці фразеологізмів розкрили юні актори лялькового театру «Живчик» Стасюк Марія (6-Б кл.), Муравська Євгенія (6-Б кл.), Козінська Анастасія (6-Б кл.) (керівник театру – Стасюк Н.А., учитель української мови та літератури); на використання фразеологізмів у художньому та розмовно-побутовому стилях звернули увагу Яремчук Маргарита (1.В кл. г.), Гарбарець Валерія (1-В кл. г.), Олійник Євген (1-В кл. г.), Прокопчук Володимир (6-А кл.)

   Наприкінці конференції школярам були запропоновані анкети-опитування, які засвідчили, що така співпраця сподобалася учням і вони б хотіли брати участь і в інших міжшкільних наукових проектах.

Завантажити матеріли конференції

Інтегрований урок у 2-Б класі

   12 квітня у 2-Б класі пройшов відкритий інтегрований урок (основи здоров’я – трудове навчання – фізична культура) на тему: «Смаки і захоплення людини, їх вплив на здоров’я».

   Учні 2-Б класу під керівництвом вчителів Чаюка Ю.Ю. та Маліновської О.В. взяли участь у тренінгу «Я – особливий…», висловили власні міркування про те, чому «Людина – найбільша цінність», а найголовніше – презентували свої творчі здібності.

   Урок перетворився на справжнє шоу талантів другокласників. Діти ділилися своїми захопленнями, знаходили спільні інтереси, вчилися товаришувати й спілкуватися.

   А найголовніше – зрозуміли: КОЖНА ДИТИНА – ТАЛАНОВИТА!

Про проведення 1 вересня 2016 року Першого уроку

   Міністерство освіти і науки України оприлюднило лист № 1/9-385 від 20 липня 2016 року "Про проведення 1 вересня 2016 року Першого уроку".

   На виконання Указу Президента України “Про відзначення 25-ї річниці незалежності України” від 3 грудня 2015 року № 675 Міністерство пропонує провести в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах України Перший урок у 2016/2017 навчальному році, присвячений відзначенню цієї знаменної дати.
Пропонується така тема Першого уроку для учнів 1-4 класів: «Це наше і це твоє».
Темою Першого уроку для учнів 5-11 класів пропонуємо визначити «Від проголошення Незалежності до нової України».

Готуємось до нового навчального року (початкова школа)

   Затверджені Колегією  МОН 13 оновлених навчальних програм для 1-4 класів розміщені у відкритому доступі на сайті Міністерства освіти і науки України. Вчителі, батьки та усі бажаючі можуть ознайомитись з програмами за посиланням: http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/pochatkova-shkola.html  

   “За оновленими програмами для 1-4 класів діти навчатимуться вже з 1 вересня. Для нас було критично важливим встигнути оновити програми для початкової школи до початку нового навчального року. Це оновлення – лише перший крок. Наступного тижня МОН презентує концепцію нової української школи. Передбачені нею зміни будуть системно запроваджуватись  з 2018 року. Але діти вчаться вже зараз, вони не можуть чекати. Тому оновленням програм початкової школи  ми показуємо напрям змін”, - зазначив заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

Затверджені Колегією  МОН 13 оновлених навчальних програм для 1-4 класів розміщені у відкритому доступі на сайті Міністерства освіти і науки України. Вчителі, батьки та усі бажаючі можуть ознайомитись з програмами за посиланням:

http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/pochatkova-shkola.html  

“За оновленими програмами для 1-4 класів діти навчатимуться вже з 1 вересня. Для нас було критично важливим встигнути оновити програми для початкової школи до початку нового навчального року. Це оновлення – лише перший крок. Наступного тижня МОН презентує концепцію нової української школи. Передбачені нею зміни будуть системно запроваджуватись  з 2018 року. Але діти вчаться вже зараз, вони не можуть чекати. Тому оновленням програм початкової школи  ми показуємо напрям змін”, - зазначив заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

Корисні посилання

МОН   Освіта в Україні та за кордоном   Хмельницький ОІППО