^Догори

Навчальна діяльність

Сторінку "Кращий учень класу" ОНОВЛЕНО!

Сторінку "Кращий учень у класі" оновлено за підсумками третьої чверті 2017-2018 навчального року

Найкращими учнями початкової школи стали:

4-Б клас
4-Б клас
3-А клас
3-А клас
4-А клас
Грама Тетяна 
Ярощук Іван 
Лисюк Денис
Ковальчук Стефанія
Нікітіна Ольга
11,27
11,27
11,21
11,05
11,04

Найкращими учнями основної і старшої школи стали:

10-А клас
1-Бг клас
9-А клас
1-Вг клас
10-Б клас
Щербицька Катерина
Хоменко Олександр
Безейко Анастасія
Сардак Софія
Кузьмінчук Анна
11,36
11,32
11,31
10,94
10,93

Вітаємо всіх, хто потрапив на цю престижну сторінку і бажаємо: "Так тримати!"

День цивільного захисту у школі

   На виконання розпорядження Понінківської селищної ради «Щодо проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини» від 10.04.2017 року №216-од/2017-р 27 квітня 2017 року в Понінківському НВК проходив День цивільного захисту.

   В програмі Дня в школі проведено заняття з надання першої медичної допомоги, вікторини на тему "Захист учнів у надзвичайних ситуаціях", комбіновану естафету для учнів 7 класів, конкурс конкурс дитячих малюнків. У класах початкової школи, 6-Б та 1-В класі гімназії проведено відкриті уроки з предмета "Основи здоров'я". Завершувався День цивільного захисту навчальною евакуацією, відпрацюванням практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та наданням першої медичної допомоги.

   Підсумки Дня цивільного захисту провели директор та його заступники на лінійці.

Міжшкільна конференція

   25 квітня в Понінківському НВК відбулася міжшкільна учнівська наукова конференція з української мови «Фразеологія – скарбниця спостережень та мудрості народу».

   Учасниками конференції були учні 5-7 класів Понінківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія» та Буртинської ЗОШ І-ІІІ ст.

   Лисюк Дмитро (1-Б кл .г.) розпочав роботу конференції. Були розглянуті такі питання:

  1. Фразеологізми як стійкі сполучення слів.
  2. Походження української фразеології.
  3. Образні вислови відкривають свої таємниці.
  4. Використання фразеологізмів у художньому та розмовно-побутовому стилях.

   Свої виступи представили Друзь Анна (1-В кл. г.), Шкварун Юлія (1-В кл. г.); таємниці фразеологізмів розкрили юні актори лялькового театру «Живчик» Стасюк Марія (6-Б кл.), Муравська Євгенія (6-Б кл.), Козінська Анастасія (6-Б кл.) (керівник театру – Стасюк Н.А., учитель української мови та літератури); на використання фразеологізмів у художньому та розмовно-побутовому стилях звернули увагу Яремчук Маргарита (1.В кл. г.), Гарбарець Валерія (1-В кл. г.), Олійник Євген (1-В кл. г.), Прокопчук Володимир (6-А кл.)

   Наприкінці конференції школярам були запропоновані анкети-опитування, які засвідчили, що така співпраця сподобалася учням і вони б хотіли брати участь і в інших міжшкільних наукових проектах.

Завантажити матеріли конференції

Інтегрований урок у 2-Б класі

   12 квітня у 2-Б класі пройшов відкритий інтегрований урок (основи здоров’я – трудове навчання – фізична культура) на тему: «Смаки і захоплення людини, їх вплив на здоров’я».

   Учні 2-Б класу під керівництвом вчителів Чаюка Ю.Ю. та Маліновської О.В. взяли участь у тренінгу «Я – особливий…», висловили власні міркування про те, чому «Людина – найбільша цінність», а найголовніше – презентували свої творчі здібності.

   Урок перетворився на справжнє шоу талантів другокласників. Діти ділилися своїми захопленнями, знаходили спільні інтереси, вчилися товаришувати й спілкуватися.

   А найголовніше – зрозуміли: КОЖНА ДИТИНА – ТАЛАНОВИТА!

Про проведення 1 вересня 2016 року Першого уроку

   Міністерство освіти і науки України оприлюднило лист № 1/9-385 від 20 липня 2016 року "Про проведення 1 вересня 2016 року Першого уроку".

   На виконання Указу Президента України “Про відзначення 25-ї річниці незалежності України” від 3 грудня 2015 року № 675 Міністерство пропонує провести в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах України Перший урок у 2016/2017 навчальному році, присвячений відзначенню цієї знаменної дати.
Пропонується така тема Першого уроку для учнів 1-4 класів: «Це наше і це твоє».
Темою Першого уроку для учнів 5-11 класів пропонуємо визначити «Від проголошення Незалежності до нової України».

Готуємось до нового навчального року (початкова школа)

   Затверджені Колегією  МОН 13 оновлених навчальних програм для 1-4 класів розміщені у відкритому доступі на сайті Міністерства освіти і науки України. Вчителі, батьки та усі бажаючі можуть ознайомитись з програмами за посиланням: http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/pochatkova-shkola.html  

   “За оновленими програмами для 1-4 класів діти навчатимуться вже з 1 вересня. Для нас було критично важливим встигнути оновити програми для початкової школи до початку нового навчального року. Це оновлення – лише перший крок. Наступного тижня МОН презентує концепцію нової української школи. Передбачені нею зміни будуть системно запроваджуватись  з 2018 року. Але діти вчаться вже зараз, вони не можуть чекати. Тому оновленням програм початкової школи  ми показуємо напрям змін”, - зазначив заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

Затверджені Колегією  МОН 13 оновлених навчальних програм для 1-4 класів розміщені у відкритому доступі на сайті Міністерства освіти і науки України. Вчителі, батьки та усі бажаючі можуть ознайомитись з програмами за посиланням:

http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/pochatkova-shkola.html  

“За оновленими програмами для 1-4 класів діти навчатимуться вже з 1 вересня. Для нас було критично важливим встигнути оновити програми для початкової школи до початку нового навчального року. Це оновлення – лише перший крок. Наступного тижня МОН презентує концепцію нової української школи. Передбачені нею зміни будуть системно запроваджуватись  з 2018 року. Але діти вчаться вже зараз, вони не можуть чекати. Тому оновленням програм початкової школи  ми показуємо напрям змін”, - зазначив заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

Корисні посилання

МОН   Освіта в Україні та за кордоном   Хмельницький ОІППО