^Догори

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронний щоденник

logo

Кращий у навчанні

best sm

Національна дитяча «гаряча лінія»

116111

Відеотека

video camera 5

Графік ЗНО-2019

Основна сесія
21 травня математика
23 травня українська мова 
і література
27 травня іспанська мова,
німецька мова,
французька мова
28 травня англійська мова
30 травня фізика
04 червня історія України
06 червня біологія
11 червня географія
13 червня хімія

Методична робота

Схвалення досвіду роботи вчителів

   На сучасному етапі розвитку освіти першочергового значення набуває проблема розвитку творчого потенціалу педагогів; впровадження інноваційних технологій навчання та виховання; удосконалення змісту загальної освіти в умовах Нової Української школи; створення у педагогічних колективах сприятливого соціально-психологічного мікроклімату, атмосфери творчості й відповідальності.

   На педагогічній раді, яка відбулась 30 січня 2018 р., одним із питань порядку денного було схвалення досвіду та оцінка професійної діяльності, загальної культури працівників першої, другої кваліфікаційної категорії, спеціалістів і вчителів, яким присвоєно вищий посадовий оклад, що проходять атестацію у 2017-2018 н.р.

   Свій досвід репрезентували наші колеги-вчителі: Євстаф’єва О.В. з питання «Інноваційні підходи в теорії та практиці викладання образотворчого мистецтва як ефективний шлях розвитку творчих здібностей учнів»; Прендецька Т.В. з питання «Розвиток пізнавальної діяльності учнів у процесі самостійної роботи на уроках математики»; Рибачок І.В. з питання «Актуалізація  пізнавальної діяльності на уроках географії в процесі використання інноваційних технологій»; Чаюк Ю.Ю. з питання «Використання фонопедичних вправ для розвитку співочого голосоутворення» та Яремова О.А. з питання «Формування пізнавальних компетентностей шляхом застосування різних форм самостійної роботи учнів на уроках хімії».

   Педагогічний досвід даних вчителів було схвалено. Бажаємо усім педагогам колективу творчого настрою, здорового морально-психологічного клімату та сприятливих умов праці.

Корисні посилання

МОН   Освіта в Україні та за кордоном   Хмельницький ОІППО