^Догори

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронний щоденник

logo

Кращий у навчанні

best sm

Національна дитяча «гаряча лінія»

116111

Відеотека

video camera 5

Графік ЗНО-2019

Основна сесія
21 травня математика
23 травня українська мова 
і література
27 травня іспанська мова,
німецька мова,
французька мова
28 травня англійська мова
30 травня фізика
04 червня історія України
06 червня біологія
11 червня географія
13 червня хімія

Методична робота

Тиждень англійської мови

   З 04.12 по 08.12.2017 у школі проходив тиждень «Молодість і досвід», який проводили вчителі методоб’єднання іноземних мов.

   У понеділок та вівторок молоді вчителі Грохольська Г.В. та Сенопальнікова І.В. презентували досвід своєї роботи, розповіли, які прийоми та методи, які використовують на уроках, що важко вдається, чого навчились за час роботи у школі. Представлення «Я роблю це так» було показано в цікавій формі.

   У четвер вчитель Муравська Н.М. провела майстер-клас із питання «Використання ІКТ у процесі навчання слуховимовним навичкам». Присутні мали можливість побути в ролі учнів, виконати цікаві завдання, дізнатись більше про творчість групи «Бітлз» та перейняти досвід своєї колеги.

   Вчитель Кузнєцова О.О. та учні 8-Б класу (класу поглибленого вивчення англійської мови) продемонстрували інсценізацію казки «Свинопас». Учні  показали не лише гарні вміння володіння англійською мовою, а й свої акторські таланти.

   У п’ятницю голова методоб’єднання Дрига Н.М. підвела підсумок тижня та презентувала майстер-клас «Інтерактивна технологія ведення дискусії на уроках в старшій школі». Вчителька представила теоретичну частину з даного питання, а також показала, як практично можна використовувати прийоми ведення дискусії на уроках. Присутні мали можливість переглянути короткий фільм та обговорити його, застосовуючи різні прийоми ведення дискусії.

   На майстер-класах також були присутні колеги-вчителі іноземних мов Понінківської ЗОШ І-ІІ ст.№2 Паламарчук Т.В. та Поведа С.С.

   Тиждень дав можливість вчителям англійської мови перейняти досвід своїх колег та збагатити свою педагогічну скарбничку.

Корисні посилання

МОН   Освіта в Україні та за кордоном   Хмельницький ОІППО