^Догори

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронний щоденник

logo

Кращий у навчанні

best sm

Національна дитяча «гаряча лінія»

116111

Відеотека

video camera 5

Графік ЗНО-2019

Основна сесія
21 травня математика
23 травня українська мова 
і література
27 травня іспанська мова,
німецька мова,
французька мова
28 травня англійська мова
30 травня фізика
04 червня історія України
06 червня біологія
11 червня географія
13 червня хімія

Методична робота

Майстер-клас з англійської мови

  Новий навчальний рік для вчителів Понінківської громади розпочався нововведенням - спільним рішенням учасників серпневої конференції були створені міжшкільні методичні об'єднання вчителів.
    Однією із форм обміну педагогічним досвідом педагоги обрали майстер-клас. Учитель англійської мови Кузнєцова Олена Олександрівна поділилася досвідом роботи з теми використання різних видів тестів на уроках.
   Керівник методичного об'єднання Дрига Наталія Миколаївна ознайомила із теоретичними засадами складання та застосування тестів, провела аналіз типових помилок при роботі з тестами на ЗНО та можливостями їх усунення.
    Із портфоліо вчителя ознайомилися із формами застосування тестів на різних етапах уроку. У практичній частині майстер-класу вчителі виконували та складали тести до теми "Great Britain".
   До роботи методоб'єднання долучилася і вчитель польської мови Грохольська Галина Вячеславівна. Позакласний захід "Польща на шляху до своєї незалежності" був змістовним та тематично наповненим. А учні продемонстрували свої знання та вміння декламування та спілкування польською мовою, знання історії та культури країни.

Більше фото

Корисні посилання

МОН   Освіта в Україні та за кордоном   Хмельницький ОІППО