^Догори

Бібліотека запрошує

Тиждень дитячої книги

   Цьогоріч Тиждень дитячої книги у нашому закладі проходив під гаслом «Читати – це драйвово!»

   Чи дійсно це так, кожен із учасників мав змогу переконатися, взявши участь у низці заходів.

   День перший зустрів усіх охочих книжковими родзинками, які задовільнили навіть найвибагливіших користувачів. Кожен мав змогу познайомитись із найновішими та найцікавішими виданнями.

   Кожен із учнів хоче, щоб йому дісталася одна із кращих книг, не задумуючись: «Чи бережно я ставлюся до неї?»

   Один із заходів, що допоміг нам розібратись у цьому – «Що розкаже твій підручник?»  

   Із великим захопленням учні переглянули відео подорож сторінками історії книги, котра познайомила із історією книги та шляхами становлення книжкових видань.

   Шкільна бібліотека радо зустріла маленьких, але таких допитливих першокласників. З великим подивом вони оглядали кожен куточок книгозбірні, з нетерпінням переглядали яскраві сторінки книг. Тепер вони не лише учні, а чомучки-читачі.

   А от казковий ігроленд «Вам і казка, і бубликів в’язка” спрямував учнів у світ гри, музики, казки. Кожен із учасників казкового дійства мав змогу продемонструвати свої акторські здібності та здатність до перевтілення.

   У нашому навчальному закладі навчаються не лише розумні, але й творчі учні, які активно проявляють себе у красному письменстві. У «Поетичному зорепаді» взяли участь учні 5 -11 класів, які продекламували свої авторські вірші. І хоча дехто із них вважає їх недосконалими та несформованими, але пролунали вони із глибини душі та від чистого серця.

   Завершився Тиждень «Майстер-класом» від учнів 7-Б класу. Кожен учень долучився до виготовлення листівки у вигляді книги та створення дизайну до реклами шкільної бібліотеки. 

   А хто ще вагається – гордо заявляємо, що читати – це драйвово. Приходьте до нас і ми Вас в цьому переконаємо!

Корисні посилання

МОН   Освіта в Україні та за кордоном   Хмельницький ОІППО