^Догори

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронний щоденник

logo

Кращий у навчанні

best sm

Національна дитяча «гаряча лінія»

116111

Відеотека

video camera 5

Графік ЗНО-2019

Основна сесія
21 травня математика
23 травня українська мова 
і література
27 травня іспанська мова,
німецька мова,
французька мова
28 травня англійська мова
30 травня фізика
04 червня історія України
06 червня біологія
11 червня географія
13 червня хімія

Бібліотека запрошує

Здоровим бути - модно!

   Цьогоріч Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходив під гаслом «Шкільні бібліотеки – за здоровий спосіб життя».

   Відомий німецький філософ Шопенгауер писав: «Здоров’я настільки переважує решту благ життя, що здоровий жебрак щасливіший за хворого короля.»

   Безсумнівно, життя кожного із нас залежить від здоров'я. Цю істину розумієм не лише ми, дорослі, але й діти нашого закладу.

   Саме вони охоче взяли участь у конкурсі «Діти обирають здоров’я».

   Яскравим доповненням даного заходу став фотоколаж «Спортивні перемоги – запорука успіху».

   Приємно подивитися на молодих, красивих, енергійних спортсменів - учнів Понінківського НВК (Шестопалова Романа та Костянця Віталія).

   Це гідний приклад для маленьких любителів спорту нашого закладу.

   Усіх охочих незвичайних та дивовижних видів спорту порадував бібліомікс «Екзотичні види спорту».

   В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в Понінківському НВК  також була проведена зустріч з психологом кабінету «Довіра» - Савчук Оленою Миколаївною, а також із фахівцями соціальної служби Понінківської селищної ради.

   Учні старщих класів мали можливість не лише прослухати лекцію на тему «Здоровий спосіб життя», але й поспілкуватися, обмінятися думками з ровесниками про цінність здоров’я та згубний вплив шкідливих звичок на подальший фізичний та моральний розвиток особистості. Цікаво, а що вбачають у понятті «здоров’я» наші діти?  У чому полягає їх активна життєва позиція? Які духовні цінності їм притаманні? Які рушійні чинники здорового способу життя?

   На всі ці запитання ми отримали відповідь під час тренінгів «Здоров”я – найдорожчий скарб», котрі були проведені з учнями 7-их класів.

   За допомогою імпровізованої ступні школярі  виклали свої кроки до здорового способу життя.

   Кожен з учасників тренінгу переконався, що «Здоровим бути – модно!»

   Дуже  сподобалось учням виступати в ролі юних акторів. Вони гідно проявили себе у гумористичній інсенізації «Мікробище та хороша компанія». Учні-початківці нічуть не злякалися уявного лікаря, Мікробу та Ягу, а разом з ними продемонстрували свої інтелектуальні та спортивні вміння, заприсягнувшись, вести здоровий спосіб життя. Енергійним, запальним видався флешмоб від учнів 4-Б класу, який відбувя під гаслом «Спорт – краса, здоров’я – сила». Ніби маленькі зірочки запалювали танцем усіх глядачів цього чудодійного дійства, залишивши у наших серцях море позитивних емоцій та гарний настрій.

   А от учнівська конференція «Сучасні інформаційні технології: потреба чи залежність?» ставила за мету розібратися у значимості та користі інформаційних технологій, з одного боку, а, з іншого боку, з’ясувати можливі прояви комп’ютерної залежності та її наслідки.

   Цікаво, що думки учасників розділилися. Приємно, що діти віддають перевагу прогулянці з друзями, а не сидіння за комп’ютером,  але всі дотримались думки, що без сучасних технологій світ деградує. Школярі запевнили, що для збереження здоров’я будуть дотримуватись правил поводження з новітніми технологіями і користуватись будуть в разі потреби.

   Отже, щиро віримо, що наші діти будуть дбайливо ставитись до свого здоров’я, будуть рости енергійними, спортивними та успішними.

Корисні посилання

МОН   Освіта в Україні та за кордоном   Хмельницький ОІППО