^Догори

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронний щоденник

logo

Дистанційне навчання

dn

Кращий у навчанні

best sm

Національна дитяча «гаряча лінія»

116111

Електронна газета

el metel

Відеотека

video camera 5

Графік ЗНО-2018

Основна сесія
22 травня математика
24 травня українська мова 
і література
29 травня іспанська мова,
німецька мова,
французька мова
01 червня англійська мова
04 червня біологія
06 червня історія України
08 червня географія
11 червня фізика
13 червня хімія

Бібліотека запрошує

Крути: пам’ять і трагедія

   Крути: пам’ять і трагедія
   На Аскольдовій могилі
   Поховали їх – 
   Тридцять мучнів українців,
   Славних, молодих…
   На Аскольдовій могилі
   Український цвіт!...

   Так писав Павло Тичина про справжніх синів України, молодих та енергійних, красивих та відважних. То був цвіт нації, якому б ще жити й жити, навчатися, творити, любити і кохати.

   Обірвалися їхні долі у бою біля залізничної станції Крути.

   Трагічна загибель студентського куреня стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

   Кожен із свідомих українців повинен знати і пам’ятати про ці події.

   Вашій увазі пропонуємо інформаційно-ілюстративні матеріали про події під Крутами.

Соборність України – єдність нації

   «Бережімо собори душ наших», – писав свого часу український письменник Олесь Гончар.

   Через роки задаємо собі питання: «А чи бережемо?», «Чи заглядаємо ми в свої душі?»

   Адже Соборність України – Соборність кожного з нас, а вже тоді – цілої нації.

   Тож почнімо будувати свою маленьку державу власноруч. Будьте гідними, поважайте один одного, не замулюйте душевні криниці нещирістю та лицемірством, не черствійте серцями, а відчиняйте двері у світ добра, віри та світлого майбутнього.

   А хто ще вагається яким шляхом йти, пропонуємо інформаційний диліжанс «Рідна наша Україна – одна для всіх, як оберіг!»

   Вперед, до роздумів!!!

Здоровим бути - модно!

   Цьогоріч Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходив під гаслом «Шкільні бібліотеки – за здоровий спосіб життя».

   Відомий німецький філософ Шопенгауер писав: «Здоров’я настільки переважує решту благ життя, що здоровий жебрак щасливіший за хворого короля.»

   Безсумнівно, життя кожного із нас залежить від здоров'я. Цю істину розумієм не лише ми, дорослі, але й діти нашого закладу.

   Саме вони охоче взяли участь у конкурсі «Діти обирають здоров’я».

Детальніше: Здоровим бути - модно!

Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя

З 2008 року за ініціативою Міжнародної асоціації шкільних бібліотек започатковано щорічне проведення Міжнародного місячника шкільних бібліотек.

Міністерство освіти і науки України в 2014 році підтримало ініціативу і прийняло рішення щорічно з 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек проводити Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек (наказ МОН України від 12.08.2014 №931)

Пропонуємо комплекс заходів з формування здорового способу життя учнівської молоді.

Завітайте до нас і переконайтесь, що Понінківський НВК – за здоровий спосіб життя!

 

Зустрічі в бібліотеці

   Дитинство кожного із нас починалося з книги, з маленькими цупкими сторінками, яскравими малюнками, захоплюючими пригодами та цікавими історіями. Відомий український письменник Михайло Слабошпицький писав: «Людина – це підсумок прочитаного, і якщо вона в дитинстві не зустрінеться з доброю книгою, в майбутньому вона не стане особистістю.»Дитинство кожного із нас починалося з книги, з маленькими цупкими сторінками, яскравими малюнками, захоплюючими пригодами та цікавими історіями.

   Відомий український письменник Михайло Слабошпицький писав: «Людина – це підсумок прочитаного, і якщо вона в дитинстві не зустрінеться з доброю книгою, в майбутньому вона не стане особистістю.»Цьогоріч шкільна бібліотека знову зібрала до себе на гостину маленьких чомучок, провівши їх стежинками невідомого та цікавого. З великим подивом юні читайлики розглядали кожен куточок такої великої для них книгозбірні. З барвистих книжкових поличок на них визирали улюблені казкові герої та персонажі. Кожен з присутніх мав змогу не лише побачити, але й погортати нові книги, поділитися враженнями та особистими уподобаннями.

Бібліотека запрошує

   Яскравими барвами розмалювала осінь все навколо, принісши в кожне місто, село, селище чимало нових вражень та цікавих моментів. Саме в цю чудову пору стартував новий навчальний рік.

   Радо зустріла юних здобувачів знань і шкільна бібліотека, відчинивши віконце у безмежний світ читання, приємних несподіванок та незвіданих таємниць…

   Шановні учні та вчителі! Завітайте до бібліотеки, де на вас чекають оновлені та яскраві виставки з широким асортиментом художньої та навчальної літератури.

Тиждень дитячої книги збирає друзів

   Щороку, у прекрасну весняну пору, коли природа оживає і квітне, бібліотека Понінківського НВК збирає усіх любителів книги.

   Цьогоріч, Тиждень дитячої книги проходив з 3 по 7 квітня.
   Шкільна книгозбірня запросила на гостину не лише маленьких чомучок, але й педагогічний колектив, який весь час - у пошуках нового і цікавого.

   Яскраво оформлена виставка «Казка поспішає» об’єднала навколо себе малечу, котра любить читати сучасну дитячу прозу, як-от: «Подорож у країну ввічливості», «Візок чудових казок», «Добре зернятко – гарні сходи» та ін.. Кожна книга не лише навчає, але й виховує кращі риси українського народу. Не менш цікавою і багатогранною виявилась тематична поличка «Всезнайкам». Яких тільки енциклопедій тут не було?!! І всі яскраві, барвисті, цікаві та пізнавальні.

   З яким захопленням та ентузіазмом перегортали великі сторінки книг ще такі маленькі початківці! Діти нашої школи – творчі та креативні. Спогади від прочитаного вони залишають на папері. Так з’являється диво-малюнок з Лисичкою-Сестричкою, Колобком, Ведмедиком-ласунчиком та різноманітними фантастичними персонажами.

   З бліцопитування «Моя улюблена сучасна книжка» дізнаємося про смаки та уподобання дітей. Учні віддають перевагу фантастиці та пригодам. Користуються популярністю такі видання «Чудове чудовисько», «Діти лампи», «Павутиння Шарлотти», «Казкові пригоди і таємниці» та ін.

   У супроводі класного керівника, першокласники здійснили екскурсію до бібліотеки.
З великим подивом і захопленням вони розглядали кожен куточок книгозбірні. Мали можливість не лише почути розповідь про особливості бібліотеки, але й на кілька хвилин стати уявними бібліотекарями.

   Закінчився Тиждень відео уроком у 3-Б класі на тему «Книга – взірець розуму і мудрості.» Учні детально ознайомились з етапами становлення книги, з великим різномаїттям друкованої продукції та її виховним впливом на розвиток особистості.

   Дуже хочеться, щоб кожна дитина зростала у світі казки і хорошої дитячої книги. Адже книга – віконце до світла, добра, розуму та мудрості.

Корисні посилання

МОН   Освіта в Україні та за кордоном   Хмельницький ОІППО