^Догори

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронний щоденник

logo

Кращий у навчанні

best sm

Національна дитяча «гаряча лінія»

116111

Відеотека

video camera 5

Графік ЗНО-2019

Основна сесія
21 травня математика
23 травня українська мова 
і література
27 травня іспанська мова,
німецька мова,
французька мова
28 травня англійська мова
30 травня фізика
04 червня історія України
06 червня біологія
11 червня географія
13 червня хімія

Бібліотека запрошує

Тиждень дитячої книги

   Цьогоріч Тиждень дитячої книги у нашому закладі проходив під гаслом «Читати – це драйвово!»

   Чи дійсно це так, кожен із учасників мав змогу переконатися, взявши участь у низці заходів.

   День перший зустрів усіх охочих книжковими родзинками, які задовільнили навіть найвибагливіших користувачів. Кожен мав змогу познайомитись із найновішими та найцікавішими виданнями.

   Кожен із учнів хоче, щоб йому дісталася одна із кращих книг, не задумуючись: «Чи бережно я ставлюся до неї?»

   Один із заходів, що допоміг нам розібратись у цьому – «Що розкаже твій підручник?»  

   Із великим захопленням учні переглянули відео подорож сторінками історії книги, котра познайомила із історією книги та шляхами становлення книжкових видань.

   Шкільна бібліотека радо зустріла маленьких, але таких допитливих першокласників. З великим подивом вони оглядали кожен куточок книгозбірні, з нетерпінням переглядали яскраві сторінки книг. Тепер вони не лише учні, а чомучки-читачі.

   А от казковий ігроленд «Вам і казка, і бубликів в’язка” спрямував учнів у світ гри, музики, казки. Кожен із учасників казкового дійства мав змогу продемонструвати свої акторські здібності та здатність до перевтілення.

   У нашому навчальному закладі навчаються не лише розумні, але й творчі учні, які активно проявляють себе у красному письменстві. У «Поетичному зорепаді» взяли участь учні 5 -11 класів, які продекламували свої авторські вірші. І хоча дехто із них вважає їх недосконалими та несформованими, але пролунали вони із глибини душі та від чистого серця.

   Завершився Тиждень «Майстер-класом» від учнів 7-Б класу. Кожен учень долучився до виготовлення листівки у вигляді книги та створення дизайну до реклами шкільної бібліотеки. 

   А хто ще вагається – гордо заявляємо, що читати – це драйвово. Приходьте до нас і ми Вас в цьому переконаємо!

Крути: пам’ять і трагедія

   Крути: пам’ять і трагедія
   На Аскольдовій могилі
   Поховали їх – 
   Тридцять мучнів українців,
   Славних, молодих…
   На Аскольдовій могилі
   Український цвіт!...

   Так писав Павло Тичина про справжніх синів України, молодих та енергійних, красивих та відважних. То був цвіт нації, якому б ще жити й жити, навчатися, творити, любити і кохати.

   Обірвалися їхні долі у бою біля залізничної станції Крути.

   Трагічна загибель студентського куреня стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

   Кожен із свідомих українців повинен знати і пам’ятати про ці події.

   Вашій увазі пропонуємо інформаційно-ілюстративні матеріали про події під Крутами.

Соборність України – єдність нації

   «Бережімо собори душ наших», – писав свого часу український письменник Олесь Гончар.

   Через роки задаємо собі питання: «А чи бережемо?», «Чи заглядаємо ми в свої душі?»

   Адже Соборність України – Соборність кожного з нас, а вже тоді – цілої нації.

   Тож почнімо будувати свою маленьку державу власноруч. Будьте гідними, поважайте один одного, не замулюйте душевні криниці нещирістю та лицемірством, не черствійте серцями, а відчиняйте двері у світ добра, віри та світлого майбутнього.

   А хто ще вагається яким шляхом йти, пропонуємо інформаційний диліжанс «Рідна наша Україна – одна для всіх, як оберіг!»

   Вперед, до роздумів!!!

Здоровим бути - модно!

   Цьогоріч Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходив під гаслом «Шкільні бібліотеки – за здоровий спосіб життя».

   Відомий німецький філософ Шопенгауер писав: «Здоров’я настільки переважує решту благ життя, що здоровий жебрак щасливіший за хворого короля.»

   Безсумнівно, життя кожного із нас залежить від здоров'я. Цю істину розумієм не лише ми, дорослі, але й діти нашого закладу.

   Саме вони охоче взяли участь у конкурсі «Діти обирають здоров’я».

Детальніше: Здоровим бути - модно!

Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя

З 2008 року за ініціативою Міжнародної асоціації шкільних бібліотек започатковано щорічне проведення Міжнародного місячника шкільних бібліотек.

Міністерство освіти і науки України в 2014 році підтримало ініціативу і прийняло рішення щорічно з 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек проводити Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек (наказ МОН України від 12.08.2014 №931)

Пропонуємо комплекс заходів з формування здорового способу життя учнівської молоді.

Завітайте до нас і переконайтесь, що Понінківський НВК – за здоровий спосіб життя!

 

Зустрічі в бібліотеці

   Дитинство кожного із нас починалося з книги, з маленькими цупкими сторінками, яскравими малюнками, захоплюючими пригодами та цікавими історіями. Відомий український письменник Михайло Слабошпицький писав: «Людина – це підсумок прочитаного, і якщо вона в дитинстві не зустрінеться з доброю книгою, в майбутньому вона не стане особистістю.»Дитинство кожного із нас починалося з книги, з маленькими цупкими сторінками, яскравими малюнками, захоплюючими пригодами та цікавими історіями.

   Відомий український письменник Михайло Слабошпицький писав: «Людина – це підсумок прочитаного, і якщо вона в дитинстві не зустрінеться з доброю книгою, в майбутньому вона не стане особистістю.»Цьогоріч шкільна бібліотека знову зібрала до себе на гостину маленьких чомучок, провівши їх стежинками невідомого та цікавого. З великим подивом юні читайлики розглядали кожен куточок такої великої для них книгозбірні. З барвистих книжкових поличок на них визирали улюблені казкові герої та персонажі. Кожен з присутніх мав змогу не лише побачити, але й погортати нові книги, поділитися враженнями та особистими уподобаннями.

Бібліотека запрошує

   Яскравими барвами розмалювала осінь все навколо, принісши в кожне місто, село, селище чимало нових вражень та цікавих моментів. Саме в цю чудову пору стартував новий навчальний рік.

   Радо зустріла юних здобувачів знань і шкільна бібліотека, відчинивши віконце у безмежний світ читання, приємних несподіванок та незвіданих таємниць…

   Шановні учні та вчителі! Завітайте до бібліотеки, де на вас чекають оновлені та яскраві виставки з широким асортиментом художньої та навчальної літератури.

Корисні посилання

МОН   Освіта в Україні та за кордоном   Хмельницький ОІППО