^Догори

Сторінки історії школи

S1110004 копія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронний щоденник

logo

Кращий у навчанні

best sm

Національна дитяча «гаряча лінія»

116111

Відеотека

video camera 5

Нас відвідують

458982
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
За весь час
45
660
1413
5397
17394
17012
458982

Прогноз на сьогодні
384

8.94%
12.46%
2.42%
0.58%
0.41%
75.18%

Ваш IP:54.162.159.33

Кращий учень у класі

За підсумками третьої чверті (семестрові оцінки з електронного журналу e-schools.info) п'ятірки кращих учнів у класах за рейтингами виглядають наступним чином:

 Клас Прізвище, ім'я Середній бал
3-А клас
Лисюк Денис
Ковальчук Стефанія
Салюк Анна
Цінчик Анна
Листопадська Анна
11,21
11,05
10,78
10,76
10,71
3-Б клас
Полюшкевич Валерія
Бейгер Катерина
Юрченко Тетяна
Горленко Поліна
Одюшина Валерія
10,22
10,08
9,98
9,59
9,56
3-В клас
Білянський Радіон
Макарова Іванна
Андрійчук Віліна
Корніюк Ігор
Саковська Лілія
11,03
10,35
10,29
9,3
8,91
4-А клас
Нікітіна Ольга
Кушпіль Марія
Дончик Костянтин
Коба Анастасія
Редер Олександр
11,05
10,77
10,7
10,65
9,84
4-Б клас
Ярощук Іван
Грама Тетяна
Стопа Софія
Білогай Олександра
Зайцева Дар'я
11,27
11,27
10,55
10,49
10,25
4-В клас
Кучинська Софія
Сьомак Анастасія
Бабюк Ілля
Матвіюк Назар
Мартинюк Сніжана
11,04
10,65
9,88
9,86
9,78
5-А клас
Оніщук Олександра
Солодка Марина
Самойчук Людмила
Муравська Анастасія
Бабич Андріана
9,0
8,47
7,5
7,42
7,27
1-Б (г) клас
Хоменко Олександр
Мартинюк Богдан
Яремов Артьом
Дроботун Артем
Чаюк Ольга
11,32
10,81
10,68
10,13
10,08
1-В (г) клас
Сардак Софія
Крілевець Антон
Ткаченко Лілія
Безейко Вероніка
Сардак Мирослава
10,94
10,14
9,82
9,71
9,51
6-А клас
Літвіненко Вікторія
Корейба Андріана
Гончаренко Максим
Дікарева Жанна
Чорний Назар
8,2
8,18
7,78
7,67
7,46
2-Б (г) клас
Приймак Софія
Лисюк Дмитро
Костецький Антон
Собко Лілія
Квятковська Вікторія
10,25
9,98
9,36
9,15
8,96
2-В (г) клас
Кузьмінчук Дарина
Шкварун Юлія
Гейчук Юлія
Друзь Анна
Яремчук Маргарита
10,74
10,33
10,29
10,14
10,13
7-А клас
Радковська Олена
Бабіцький Віктор
Глівінська Ліна
Лавренюк Олександра
Островська Світлана
9,43
9,09
8,6
8,52
7,87
7-Б клас
Муравська Євгенія
Глівінська Ліана
Жирун Владислав
Леонець Ангеліна
Гурбанов Джамал
10,52
10,36
9,73
9,58
9,56
8-А клас
Поліщук Анастасія
Гуменюк Вікторія
Шестопал Мар'яна
Бахурінський Олександр
Самаді Назір
10,42
10,37
9,6
9,43
8,82
8-Б клас
Кобець Діана
Романюк Богдана
Шемелюк Вікторія 
Ковальчук Вероніка
Тофан Вероніка
10,51
10,36
10,26
8,99
8,61
9-А клас
Безейко Анастасія
Василюк Мар'яна
Грабовська Ілона 
Білявська Даяна
Герговська Валерія
11,31
10,48
10,15
9,94
8,78
9-Б клас
Купець Дмитро
Афанасьєв Максим
Островська Ольга
Лесик Юлія
Семенко Максим
9,86
9,71
9,39
8,46
7,66
10-А клас
Щербицька Катерина
Завадська Марія 
Груша Ольга
Пісоцька Софія
Костюк Вікторія
11,36
10,86
10,45
9,77
9,58
10-Б клас
Кузьмінчук Анна
Філенко Богдан 
Костянець Віталій 
Олійник Каріна
Крикун Євген
10,93
10,62
10,56
10,31
9,92
11 клас
Ловінська Каріна
Муравська Аліна
Євтіхевич Анна
Бахуринський Дмитро
Назарчук Андрій
10,77
9,7
8,88
8,65
8,6

Корисні посилання

МОН   Освіта в Україні та за кордоном   Хмельницький ОІППО