^Догори

Сторінки історії школи

S1110004 копія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронний щоденник

logo

Дистанційне навчання

dn

Кращий у навчанні

best sm

Національна дитяча «гаряча лінія»

116111

Електронна газета

el metel

Відеотека

video camera 5

Графік ЗНО-2018

Основна сесія
22 травня математика
24 травня українська мова 
і література
29 травня іспанська мова,
німецька мова,
французька мова
01 червня англійська мова
04 червня біологія
06 червня історія України
08 червня географія
11 червня фізика
13 червня хімія

Нас відвідують

287232
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
За весь час
1361
722
2713
5056
16913
15727
287232

Прогноз на сьогодні
1512

9.30%
14.52%
3.53%
0.76%
0.59%
71.29%

Ваш IP:54.226.76.27

Кращий учень у класі

За підсумками першого семестру (семестрові оцінки з електронного журналу e-schools.info) п'ятірки кращих учнів у класах за рейтингами виглядають наступним чином:

 Клас Прізвище, ім'я Середній бал
3-А клас
Лисюк Денис
Салюк Анна
Ковальчук Стефанія
Цінчик Анна
Федоров Сергій
Листопадська Анна
11,6
11,2
11,0
10,8
10,6
10,6
3-Б клас
Юрченко Тетяна
Бейгер Катерина
Поліщук Єгор
Полюшкевич Валерія
Горленко Поліна
Одюшина Валерія
10,2
10,2
10,0
10,0
9,4
9,4
3-В клас
Білянський Радіон
Андрійчук Віліна
Макарова Іванна
Саковська Лілія
Корніюк Ігор
11,0
10,25
9,75
9,5
9,5
4-А клас
Коба Анастасія
Кушпіль Марія
Дончик Костянтин
Нікітіна Ольга
Яцков Владислав
11,0
11,0
11,0
10,8
10,2
4-Б клас
Грама Тетяна
Ярощук Іван
Стопа Софія
Зайцева Дар'я
Білогай Олександра
11,4
11,2
10,2
10,2
10,2
4-В клас
Кучинська Софія
Сьомак Анастасія
Бабюк Ілля
Кухар Сергій
Кислий Максим
11,0
10,67
10,33
9,33
8,75
5-А клас
Оніщук Олександра
Солодка Марина
Андрусенко Богдан
Бабич Андріана
Багінський Віктор
9,0
8,14
7,57
7,54
7,5
1-Б (г) клас
Хоменко Олександр
Мартинюк Богдан
Дроботун Артем
Гуменюк Даша
Яремов Артьом
Чаюк Ольга
11,14
10,79
10,6
10,4
10,21
10,21
1-В (г) клас
Сардак Софія
Крілевець Антон
Ткаченко Лілія
Саковська Анастасія
Сардак Мирослава
10,93
10,07
9,79
9,71
9,57
6-А клас
Літвіненко Вікторія
Корейба Андріана
Гончаренко Максим
Дікарева Жанна
Чорний Назар
8,0
7,93
7,93
7,87
7,43
2-Б (г) клас
Приймак Софія
Лисюк Дмитро
Собко Лілія
Костецький Антон
Квятковська Вікторія
10,91
10,0
9,56
9,2
9,19
2-В (г) клас
Кузьмінчук Дарина
Шкварун Юлія
Яремчук Маргарита
Гейчук Юлія
Друзь Анна
10,93
10,4
10,33
10,27
10,0
7-А клас
Радковська Олена
Бабіцький Віктор
Глівінська Ліна
Лавренюк Олександра
Островська Світлана
9,5
9,11
8,67
8,39
8,37
7-Б клас
Муравська Євгенія
Глівінська Ліана
Жирун Владислав
Гурбанов Джамал
Леонець Ангеліна
10,65
10,4
9,95
9,84
9,5
8-А клас
Гуменюк Вікторія
Поліщук Анастасія
Шестопал Мар'яна
Бахурінський Олександр
Самаді Назір
10,53
10,38
10,06
9,71
9,06
8-Б клас
Кобець Діана
Шемелюк Вікторія 
Романюк Богдана
Тофан Вероніка
Багінська Анастасія
10,4
9,8
9,62
8,62
8,53
9-А клас
Безейко Анастасія
Василюк Мар'яна
Білявська Даяна
Грабовська Ілона
Шпачинська Діана
11,71
10,83
10,44
10,28
9,17
9-Б клас
Данильчук Валерія
Афанасьєв Максим
Купець Дмитро
Островська Ольга
Лесик Юлія
10,63
10,16
9,95
9,32
8,63
10-А клас
Щербицька Катерина
Груша Ольга
Завадська Марія
Пісоцька Софія
Костюк Вікторія
11,53
10,89
10,74
10,33
9,83
10-Б клас
Кузьмінчук Анна
Костянець Віталій
Крикун Євген
Олійник Каріна
Філенко Богдан
11,33
10,83
10,69
10,67
10,56
11 клас
Ловінська Каріна
Муравська Аліна
Назарчук Андрій
Євтіхевич Анна
Томашевська Анжела
11,11
10,16
9,67
9,32
9,17

Корисні посилання

МОН   Освіта в Україні та за кордоном   Хмельницький ОІППО