^Догори

Сторінки історії школи

S1110004 копія

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронний щоденник

logo

Кращий у навчанні

best sm

Національна дитяча «гаряча лінія»

116111

Відеотека

video camera 5

Графік ЗНО-2019

Основна сесія
21 травня математика
23 травня українська мова 
і література
27 травня іспанська мова,
німецька мова,
французька мова
28 травня англійська мова
30 травня фізика
04 червня історія України
06 червня біологія
11 червня географія
13 червня хімія

Нас відвідують

473997
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
За весь час
319
529
848
3581
10493
21916
473997

Прогноз на сьогодні
504

8.71%
12.61%
2.36%
0.57%
0.40%
75.35%

Ваш IP:54.80.87.166

Свято Інтелекту, Гордості й Таланту

             Дружня шкільна спільнота.
             Високий натхнений наш злет.
             В науці, у спорті, в мистецтві
             Ми разом крокуєм вперед.

   23 травня в нашій школі відбулося традиційне свято вшанування та нагородження найталановитіших, найобдарованіших, найактивніших, найсміливіших учнів навчально-виховного комплексу – переможців предметних олімпіад, конкурсів, спортивних змагань, учасників огляду художньої самодіяльності, лідерів та активістів.

   На початку свята було вшановано переможців обласних олімпіад з навчальних предметів та мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка, а в номінації «Майстерність і талант» – їх наставників – учителів Понінківського НВК.

   На святковому олімпі учні старшої та молодшої школи отримали дипломи за перемогу в конкурсах з української мови «Соняшник», з англійської мови «Ґрінвіч», з біології «Геліантус» та «Колосок», з математики «Кенгуру», українознавчого конкусу «Патріот» та ін. Відзначено грамотами старшокласників, які отримали гарні результати під час спортивних змагань. Також отримали подяки активні учасники обласного огляду художньої самодіяльності та учні-майстри, які представили свої роботи на виставці декоративно-ужиткового мистецтва. На святі було презентовано персональну виставку юної художниці, учениці 7–Б класу Дісик Ілони «Дивовижний світ мистецтва».

   На честь переможців прозвучали пісні у виконанні наших шкільних зірочок Вероніки Ковальчук, Вікторії Ельман, Богдана Мартинюка та Софійки Кульчицької. Подарунком для призерів став виступ шкільного лялькового театру «Живчик» з виставою «Пригоди в країні Невмиванії». А виступ вчительської команди КВК «Шухер» та Джамала Гурбанова з інсценівкою «Якби учні стали вчителями» став справжнім сюрпризом для присутніх.

   Бажаємо переможцям не зупинятись на досягнутому, а вчителям  - терпіння, творчої наснаги, і ще не один рік готувати достойних учнів, якими буде пишатись не лише Понінка, але й вся країна. Адже, талановиті учні – це майбутня еліта нашої держави, велика надія вчителів і батьків на те, що Україна відродиться і розправить свої могутні крила.
                      Хай творчий вогонь у вашім серці не гасне
                      Хай сили, невичерпні ваші цвітуть
                      Пишайтесь по праву за успіхи власні
                      Країну хай славить невтомний ваш труд!

 

Корисні посилання

МОН   Освіта в Україні та за кордоном   Хмельницький ОІППО